Dark Tower PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

2 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Sabatel Wto Cze 19, 2007 10:53 pm

-To zależy czego miała byś się bać? Odparł wpatrując się w jej oczy po czym oddał
- najlepiej będzie jeśli zapomnisz o mnie i o tym że mnie widziałaś a jeśli cię ktoś Bedze o mnie pytać mów że mnie nie znasz. Po tych słowach wstał i skierował się w stronę drzwi.
Sabatel
Sabatel

Male
Liczba postów : 65
Zainteresowania : Łowca ludzkich dusz
Registration date : 31/05/2007

Karta postaci
Wiek:: 20
Profesja: Rewolwerowiec
Zwierzę: brak

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Filth Wto Cze 19, 2007 11:17 pm

Filth wstała i podeszła do Sabatel'a.
- Naprawdę wolisz, żebym zapomniała i udawała, że Cię nie znam?- zapytała, bardzo zdziwiona. Patrzyła chłopakowi w oczy i zastanawiała się, o co w tym wszystkim chodziło.
- jeśli tak, to najwidoczniej nasze spotkanie nie powinno zaistnieć- dodała chłodno, czekając na odpowiedź. Po chwili odeszła i usiadła przy barze, zamówiła mocniejszy trunek.
Filth
Filth

Female
Liczba postów : 77
Age : 33
Registration date : 01/06/2007

Karta postaci
Wiek:: 17
Profesja: rewolwerowiec
Zwierzę: nietoperz- Mute

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Sabatel Sro Cze 20, 2007 12:02 pm

Sabatel bez słowa wyszedł. Po chwili do stolika podszedł kelner z listem. Litery były krzywe i strasznie ozdobione. Nagłówek tego tajemniczego listu brzmiał
„Nic nie trwa wiecznie”

Jeśli czytasz ten list to oznacza że musiałem Ce zostawić. Moja nieobecności jest spowodowana moją podróżą i niemiłą atmosfera w całym tym mieście. Pamiętaj jeśli będą cie o mnie pytać to nie znasz mnie ani nigdy w życiu nie widziałaś.
Pozdrawiam Sabatel

P.S. Po przeczytaniu tego listu zniszcz go.

Sabatel szedł powoli w stronę zachodu. Mógł wreszcie zobaczyć zachód słońca i pomyśleć nad swym życiem. „Nie mogłem inaczej postąpić dla jaj dobra” pomyślał po czym przyspieszył kroku.
Sabatel
Sabatel

Male
Liczba postów : 65
Zainteresowania : Łowca ludzkich dusz
Registration date : 31/05/2007

Karta postaci
Wiek:: 20
Profesja: Rewolwerowiec
Zwierzę: brak

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Filth Sro Cze 20, 2007 12:40 pm

"Ta, niemiłą atmopsferą"- powiedziała sobie w myślach po przeczytaniu. List zgniotła i wrzuciła do pieca, który znajdował się w karczmie. Wypiła jeszcze kilka drinków przy barze i siedziała bezczynnie.
Filth
Filth

Female
Liczba postów : 77
Age : 33
Registration date : 01/06/2007

Karta postaci
Wiek:: 17
Profesja: rewolwerowiec
Zwierzę: nietoperz- Mute

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Sabatel Sro Cze 20, 2007 2:40 pm

W karczmie po wyjściu Sabatela zrobiło się jeszcze głośniej. Do uszu Filtr dochodziły urywki rozmów „…naprawdę sam to zrobił?”, „…nie może być to jakiś potwór”. Karczmarz który właśnie rozmawiał z jakim gościem powiedział mimowolne jedno zdanie które wydawało się być słyszalne tylko dla dziewczyny „…to bohater”

Gdzieś na obrzeżach miasta siedział samotnie mężczyzna wpatrując się w zachód słońca. Jego jedynym kompanem był wiatr i pustka. – Sabatelu ty durniu powiedział sam do siebie.
Sabatel
Sabatel

Male
Liczba postów : 65
Zainteresowania : Łowca ludzkich dusz
Registration date : 31/05/2007

Karta postaci
Wiek:: 20
Profesja: Rewolwerowiec
Zwierzę: brak

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Filth Sro Cze 20, 2007 9:51 pm

Filth siedziała beczynnie i przysłuchiwała się rozmowom. Wszystko wokół wrzało, w karczmie był duży ruch. Zastanawiała się, dlaczego ludzie wciąż gadają o nim. Nie widziała w Sabatel'u nic szczególnego. Nie miała pojęcia, z jakich powodów zwykły rewolwerowiec mógł być bohaterem i potworem naraz. Dla uspokojenia poprosiła jeszcze kilka razy coś mocniejszego do picia. Na chwilę przysnęła przy barze, po czym siedziała z głową w rękach i popijała co jakiś czas.
Filth
Filth

Female
Liczba postów : 77
Age : 33
Registration date : 01/06/2007

Karta postaci
Wiek:: 17
Profesja: rewolwerowiec
Zwierzę: nietoperz- Mute

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Sabatel Sro Cze 20, 2007 10:35 pm

Koło dziewczyny przechodziły nowe postacie. Wszyscy mieli coś do powiedzenia. Wszystkie rozmowy toczyły się wokół jednej osoby o której wszyscy wiedzieli bardzo dużo. W pewnej chwili za jej plecami pojawiła się znajoma postać a do jej uszu doszedł głos Sabatela
- Nie mogę cie tak zostawić może i chcesz zdać egzamin ale może uda mi się wyciągnąć ciebie na jakąś przygodę?
Sabatel
Sabatel

Male
Liczba postów : 65
Zainteresowania : Łowca ludzkich dusz
Registration date : 31/05/2007

Karta postaci
Wiek:: 20
Profesja: Rewolwerowiec
Zwierzę: brak

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Filth Sro Cze 20, 2007 10:52 pm

Dziewczyna odwróciłą się odruchowo. Wyglądała fatalnie, była lekko wcięta, ale na jej twarzy pojawił się szyderczy uśmieszek.
- Nic nie trwa wiecznie.- odpowiedziała - Jaką przygodę?- dodała.
Filth
Filth

Female
Liczba postów : 77
Age : 33
Registration date : 01/06/2007

Karta postaci
Wiek:: 17
Profesja: rewolwerowiec
Zwierzę: nietoperz- Mute

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Sabatel Sro Cze 20, 2007 10:58 pm

- A boja wiem odparł po czym pospiesznie dodał – na pewno zdalna od tych plotkarzy. „Może jeszcze trochę poczekać zanim dowie się o mnie” pomyślał po czym wziął ją pod rękę i zaczął prowadzić w stronę wyjścia
Sabatel
Sabatel

Male
Liczba postów : 65
Zainteresowania : Łowca ludzkich dusz
Registration date : 31/05/2007

Karta postaci
Wiek:: 20
Profesja: Rewolwerowiec
Zwierzę: brak

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Filth Sro Cze 20, 2007 11:01 pm

Filth spojrzała na niego i się uśmiechnęła.
- Hm.. dzięki.-powiedziała cicho, gdy przechodzili przez próg karczmy.
- Mam pytanie-dodała- dlaczego unikasz tematu swojej przeszłości? Wstydziesz się jej?- dodała, zatrzymując się przed budynkiem.
Filth
Filth

Female
Liczba postów : 77
Age : 33
Registration date : 01/06/2007

Karta postaci
Wiek:: 17
Profesja: rewolwerowiec
Zwierzę: nietoperz- Mute

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Sabatel Sro Cze 20, 2007 11:07 pm

-W odpowiednim czasie może się dowiesz. Odparł po czym dodał – A teraz zapraszam cię do mojego obozu na polanie księżycowej. Po tych słowach wziął dziewczynę i poprowadził za miasto.
Sabatel
Sabatel

Male
Liczba postów : 65
Zainteresowania : Łowca ludzkich dusz
Registration date : 31/05/2007

Karta postaci
Wiek:: 20
Profesja: Rewolwerowiec
Zwierzę: brak

Powrót do góry Go down

Karczma "Pod zatrutym jabłkiem" - Page 2 Empty Re: Karczma "Pod zatrutym jabłkiem"

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach